Pies z plastikowych butelek

Pies z plastikowych butelek

Właściciele obszarów podmiejskich prędzej czy później myślą o projektowaniu krajobrazu. Drogie elementy dekoracyjne są dostępne dla kilku osób, ale interesujące jest również dekorowanie terenu bez znacznych kosztów finansowych. Plastikowe butelki przyjdą na ratunek, zakres ich stosowania jest prawie nieograniczony.

Różnorodne modele psów

Bez względu na cel dacza, niezależnie od tego, czy służy on jako miejsce odpoczynku, czy służy jako mokra w ziemi pielęgniarka, kwestia projektowania krajobrazu nie może zostać odsunięta na bok. Zabawne rzemiosła wykonane z plastikowych butelek przyciągną uwagę dzieci i bawią dorosłych. Sam proces produkcyjny promuje jedność pokoleń i interesującą rozrywkę.

Postawiwszy się, aby udekorować miejsce postacią psa, przede wszystkim należy określić lokalizację i wielkość. Otwarta mała przestrzeń jest w stanie ozdobić opłatę karła z plastikowej butelki. W przypadku dużych terytoriów lepiej jest wybrać model psa wyżej, a materiał na nim będzie potrzebny więcej.

Istnieje wiele możliwości dekorowania psów na bazie plastikowych butelek. Podajmy kilka przykładów. Biorąc je za podstawę, możesz ulepszyć model, dodając swoje know-how.

To tak proste, jak robienie zabawnego pyska psa z dwóch dna plastikowych butelek. Dodatkowe szczegóły - uszy, wszystkie elementy są mocowane razem z niezawodnym klejem, który wytrzyma deszcz i mróz. Farby są wybierane do prac plenerowych, bardzo estetycznie wyglądają na psy, ozdobione farbami akrylowymi. Wtedy wszystko zależy od artystycznych skłonności rzemieślnika. Oczy i wylewkę na psa z tworzywa sztucznego można kupić w specjalnym dziale na wyroby rzemieślnicze, wybrać ciekawe guziki, ozdobić markerem lub farbami.

Bardzo łatwo jest uzupełnić projekt pejzażu o oryginalny mini kwietnik, który symuluje jamnika. Aby nie zadawać sobie trudu z malowaniem, za rzemieślnicze brane jest plastikowa butelka brązowego odcienia.

Cały proces składa się z czterech kroków:

 • Prostokątny otwór jest wycięty do wypełnienia ziemią.
 • Na dole zaleca się wykonanie otworów, aby nadmiar wilgoci nie kumulował się.
 • Oczy są wskazane.
 • Pies zapinany jest na uszy z drugiej plastikowej butelki.

Jeśli chcesz poprawić model, stawkę można uzupełnić krótkimi nogami. Ich funkcję spełniają rury z PVC lub butelki odcięte 0,5-litrowych plastikowych butelek.

Twórcze postacie, takie jak następujący pomysł na futurystyczny pies.

Wybierz, co lubisz i zacznij tworzyć.

Robić pudla

Zajmijmy się szczegółami skomplikowanej wersji pudla. Taki pies z plastikowych butelek własnymi rękami zajmie sporo wolnego czasu. Ale rezultat przez długi czas zachwyci odwiedzających daczy.

Zacznijmy proces:

 • Ciało psa jest zbierane z trzech butelek o pojemności 5 litrów. Na dwóch kopiach tylko szyjka jest odcinana, w trzeciej pozostaje środkowa bez dolnej i górnej części. Ten przedmiot łączy dwa poprzednie.
 • Wszystkie części są mocowane za pomocą wkrętów samogwintujących, całkowita długość ciała psa wynosi około pół metra.
 • Przygotowane otwory na łapy. Dla nich jest zrobiony solidny dwużyłowy drut, długość każdego kawałka mierzy się z marginesem od obliczenia: długość łapy wynosi 45 cm plus 20-25 cm dla przejścia przez plastikową butelkę i późniejszego utrwalenia.
 • Łapy psa są owinięte izolacyjną tkaniną o grubości 5 mm, przeznaczoną do ocieplenia podłogi. Na zewnątrz cały detal jest dokładnie przymocowany szkocką, co pozwala na przyklejenie się do śrub samogwintujących w kolejnych etapach.
 • Od spodu psich łap, dwuprzewodowy drut jest odłączony i wygięty w różnych kierunkach.
 • Danie psom wiarygodnego kształtu pomoże uszlachetnić łapy u góry. Aby to zrobić, plastikową butelkę na 1,5 litra odcina się od dna, wszystko inne przecina się na pół. Część z szyją przymocowana jest do łapy psa w okolicy stawu kolanowego, górna część jest przymocowana za pomocą samogwintujących śrub na pniu plastikowych butelek.
 • Czynności te są powielane na przednich i tylnych nogach psa.
 • Szyja pudla jest utworzona z plastikowej butelki o pojemności 2 litrów, w której odcięta jest szyja. Dno znajduje się u góry w obszarze przyszłej główki, a wycięta górna część jest przymocowana śrubami do korpusu.
 • Bo głowa psa potrzebuje kolejnej plastikowej butelki, która wycina środkową część. Elementy są łączone w taki sposób, że mniejszy przedmiot jest zawarty w większym. Tradycyjnie szczegóły są ustalane za pomocą śrub i instalowane na tułowiu za pomocą szyjki.
 • Plastikowa mała butelka produktów mlecznych pełni funkcję ramy dla ogona psa.
 • Nadeszła moja kolej, by poradzić sobie z futrem zwierzęcia.
  Uwaga! Jeśli chcesz regularnie kąpać psa, usuwając kurz i gruz, możesz wybrać biały plastik na wełnę. O wiele bardziej praktyczne jest dekorowanie wełny z brązowych butelek.
 • Istota procesu: pierwsze z produktów z tworzyw sztucznych to cięte paski, następnie każdy przedmiot jest cięty na wąskie paski, nie osiągając krawędzi na kilka centymetrów. Części są ostrożnie doprowadzane do gazu tak, że wąskie paski zawijają się wokół koła, imitując wełnę kręconego pudla.
 • Pudel jest przyszyta na dnie łapy. Każda nowa wełniana uprząż skutecznie maskuje punkt zaczepienia poprzedniej.
 • Kolejna butelka 5 litrów jest potrzebna do przecięcia uszu psa, które są również pokryte wełną z tworzywa sztucznego po obu stronach. Następnie są mocowane na głowie długimi śrubami samogwintującymi.
 • W końcowej fazie powstaje kufa psa. Nos można zbudować od spodu butelki, pomalowanej na czarno. Oczy - czarne guziki na trzpieniu, wstępnie przymocowane drutem.

W pełnej formie, ładny pudel będzie miał 90-95 cm wysokości, w razie potrzeby może być dwukolorowy, podkreślając pierś, czubek ogona i dolną część nóg.

Po zakończeniu tej pracy przyjemny pobyt!

 • Żyrafa z plastikowych butelek

 • Papuga z plastikowych butelek własnymi rękami

 • Lilie z plastikowych butelek własnymi rękami

 • Motyl z plastikowej butelki własnymi rękami

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

5 + 2 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map