Iç lila duvar kağıdı

Iç lila duvar kağıdı

Eğer yıl boyunca iyi bir ruh hali olacak bir bahar coziness oluşturmak istiyorsanız, iç lila duvar kağıdı kullanmanız gerekir. Böyle bir renkle çalışmak zordur, böyle bir gölgenin yardımıyla bir stil oluşturmak zordur, ancak doğru kombinasyonları kullanırsanız, dekore edilmiş alanın tüm avantajlarını uygun bir ışıkta sunabilirsiniz.

Faydalı Etkiler

İçimizdeki mor duvar kağıtları çoğumuza çiçek temaları eşlik ediyor. Böyle bir renk, hızlı bir şekilde gevşemeye ve önemli bir şeye konsantre olmaya yardımcı olur. Psikologlar, mor etkisini inceledik duvar renkleri kolayca romantik bir atmosfer oluşturmak için yapmak gibi, entelektüel yeteneklerinin gelişmesine katkıda unutmayınız var. Tasarımcıların düşündüğü şey bu, leylakın popüler ve popüler tüm tonlarını yapıyor. Onların yardımıyla, mekânı değiştirmek kolaydır.

Duvarları, tarif edilen rengin duvar kağıdıyla yapıştırarak, pencereleri güney cephesine bakan, sıcaklık derecesini biraz düşüren, iç mekanı yenileyen ve pratikliğini vurgulayan bir odada zor değildir. Fotoğrafta, yatak odasının böyle bir palete nasıl dönüştüğünü görebilirsiniz.

Leylak rengi çeşitli tonları vardır. Beyaza yakın olanlar, küçük bir odanın alanını genişletirler, karanlıka daha yakın olanları, aksine, geniş bir odanın duvarlarını görsel olarak daraltırlar. Bu özellik onarım sırasında kullanılmalıdır.

Tasarımcılar, duvarlardaki tek renkli duvar kağıdının retrointerior oluşturmak için en uygun olduğuna eminler. Klasik tarz, Provence teması, Romantizm ve hatta art deco - bu yönler için tarif edilen seçim en uygunudur. İç mekandaki tek renkli duvar kağıdı leylak mutlaka yakın çiftlerle birleştirilmelidir. Renklerin doğru kombinasyonuyla, fonksiyonel bölgeleri ayırt etmek kolaydır. Bu durumda (bir sonraki fotoğraf bunu kanıtlıyor), duvarlar ve tüm oda çok daha şık görünecek.

İç kısımdaki herhangi bir lila duvar kağıdı, odayı dolduran mobilyaların işini önemli ölçüde kolaylaştırır. Ve çünkü açıklanan renk ile tüm renkler ve dokular mobilya mükemmel kombine çünkü. En iyi seçenek - ahşap mobilyalar, aynı zamanda plastik, cam ve dövme de parlak bir arka plan üzerinde iyi görünüyor.

Farklı ton ve renklerin uyumluluk çeşitleri

Kabul birleştirilmesi bugün duvarların dekorasyonunda popülerdir (fotoğraf - bunun en iyi onayı). Herhangi bir iç mekanı daha rahat ve sıcak hale getirmeye yardımcı olur. Ancak sadece oda tasarımı için leylakın hafif tonları seçildiğinde.

Dikkat edin! Duvar dekorasyonu için başka bir duvar kağıdı seçildiğinde, leylak rengi her zaman hakim olacak ve dikkat çekecek, böylece deneyimli tasarımcılar tüm duvarları monofonik duvar kağıdı ile yapıştırmayı önermiyorlar.

Uzmanlar, açıklanan rengin tüm tonlarını üç gruba ayırır:

  • Soluk ton.
  • Doygun tonları.
  • Parlak renkler.

Duvar kağıdı soluk tonları (fotoğrafta sunulur) genel bir ton oluşturmak için kullanılabilir. Doymuş tonlar, fonksiyonel bölgeleri izole etmek için kullanılır. Parlak renkler, alanın geometrisini görsel olarak değiştirmenin bir yoludur. Yani, örneğin, karanlık parlak leylak duvar kağıdı ile en kısa duvarları kapsayacak şekilde uzun bir tünel gibi odalarda, oda görsel olarak kare görünecektir.

Beyaz ve lila renginin kombinasyonu, yatak odası ve oturma odalarının dekorasyonu için çok uygundur. Bahar kavramlarının stilini, çiçek kombinasyonları ile ilişkilendirmelerini sağlar. Bu yöntem kullanılırken, iç kısımdaki dolgunun fotoğrafta gösterildiği gibi hafif mobilyalar kullanılması önemlidir.

Lila ve gri, retro stillerin uygulanmasında en çok kullanılan bir kombinasyondur. Her iki boya da antik çağ ile ilişkilidir. Bu kombinasyon en iyi klasik iç mekanlar, romantik odalar ve Provence tarzında dekore edilmiş odalar sırasında kullanılır. Aşağıdaki fotoğraf, böyle bir kombinasyonun canlı bir örneğini göstermektedir.

Parlak kırmızı ve leylak boyalar ile kombinasyon, yatak odası ve çalışma odası kayıtlarında kullanılmaz. Böyle bir teknik, işten ve uykudan sürekli dikkati dağıtacaktır. Ancak çocuk odaları veya resepsiyon odalarında oyun alanları tasarımı için bu yöntem mümkündür. Pratikte gösterdiği gibi, hayırsever etkisi vardır.

Eflatun ve yeşil renklerin birleştirilmesi mükemmel bir şekilde mümkündür, ancak fotoğrafta gösterildiği gibi sadece yumuşak renkler birlikte kullanıldığında.

Bu tür deneylerden sonra ne olacağı hakkında bir fikir sahibi olmak için, satın almadan önce bir duvar kağıdında bezleri birleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bu en iyi duvarların köşelerine farklı rulolar koyarak yapılır. Bu yöntem, seçilen kombinasyonun tüm dezavantajlarını gösterecektir. Tasarım kompozisyonları tasarlanırken tamir edilen odaların fonksiyonel amacının dikkate alınması önemlidir. Farklı odalarda leylak rengi ve çiftinin kombinasyonunun farklı kombinasyonları haklı gösterilebilir.

Farklı oda iç leylak rengi

Açık renklerin oturma odasının duvarları için duvar kağıdı seçin, iyi bir ışıklandırma sağlanmış olabilir. Bu nedenle, büyük perdelerdeki pencerelere asamazsınız, bir ışık kaynağı bir merkezi avize olarak kullanabilirsiniz. Aydınlatmanın, ışık kaynaklarının etrafın her yerinde mevcut olacağı şekilde değerlendirilmesi önemlidir.

Yatak odası duvarlarını süslemek için koyu tonları duvar kağıdı kullanamazsınız. Lavanta boyaları, soluk mor tonları tercih etmek en uygunudur. Soğuk bir paleti dengelemek için lila ve sarı, pembe, bej kombinasyonları kullanmak en iyisidir. Fotoğraf, bu tür kombinasyonların ne kadar etkili olabileceğini göstermektedir.

Kreşteki lila duvarlarının birtakım avantajları vardır. Leylonun farklı tonlarını uygularken, bireysel bölgeleri ayırmak zor değildir (oyun alanı, dinlenme yeri). Benzer bir renk farklı yaşlardaki çocuklara yönelik olan çocuk odalarının (hem okul öncesi hem de ergen çocuklar için) dekorasyonuna uygundur. Bu nedenle, zamanla, çocuk büyüdüğünde, duvarları yeniden boyamak ve farklı bir rengin duvar kağıdı ile yeniden yapıştırmak zorunda kalmazsınız. Tanımlanan rengin çocuğun yaratıcı gelişimini desteklediği, ayrıca çocuğun ruhsallığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğu fark edilir.

Leylak mutfakları iyi bir ruh hali için hazırlanır, sabahları hızlı bir uyanışa katkıda bulunurlar, akşamları da rahatlar. Küçük bir alana dengeli bir şekilde, tanımlanan alanın duvarlarını süslemek için beyaz renklerle doygun renk kombinasyonunu uygulamak en iyisidir. Fotoğrafa bak, bu kombinasyonun ne kadar taze göründüğünü.

Koridorun duvarlarını süslemek için, leylak renkli duvar kağıdının kullanılması da mümkündür. Birçok fotoğrafta, açıklanan renk kuyusunun zaten tanıdık kombinasyonlarda çalıştığı görülebilir; açık tonlar ve bej faturalar.

Makalenin bir fotoğraf ve açıklama Yayın kez daha size işlevsellik başarılı bir kombinasyonunu seçmek ve tamir odalar oluşturuyor ise mor renk, yeni bir biçimde görünebilir göstermektedir.

  • İç mavi duvar kağıtları

  • Iç turkuaz duvar kağıdı

  • Iç mavi duvar kağıdı

  • Salon için duvar kağıdı tasarımı

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 2

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map