Plastik şişeler

Plastik şişeler

Banliyö alanları sahipleri er ya da geç peyzaj tasarımı hakkında düşünürler. Pahalı dekor unsurları birkaçına sahiptir, ancak aynı zamanda önemli finansal maliyetler olmadan bölgeyi dekore etmek de ilginçtir. Plastik şişeler kurtarmaya gelecek, uygulamalarının kapsamı neredeyse sınırsız.

Köpek modelleri çeşitli

Yatanın amacına bakılmaksızın, dinlenme yeri olarak hizmet edip etmediği ya da toprak ıslatan hemşire olarak hizmet edip etmediği, peyzaj tasarımı meselesi bir kenara taşınamaz. Plastik şişelerden yapılan komik el sanatları, çocukların dikkatini çekecek ve yetişkinleri eğlendirecek. Üretim sürecinin kendisi, nesiller birliğini ve ilginç bir eğlenceyi teşvik ediyor.

Siteyi bir köpek figürü ile dekore etmek için yola çıkarak, öncelikle yeri ve büyüklüğü belirlemek gerekir. Açık küçük bir alan plastik bir şişeden bir cüce ücreti süsleyebilir. Büyük bölgeler için bir köpek modelini daha yüksek seçmek daha iyidir ve üzerindeki materyal daha fazla ihtiyaç duyulacaktır.

Plastik şişeler temelinde köpekleri süslemek için birçok seçenek var. Hadi bazı örnekler verelim. Onları temel alarak, bilginizi ekleyerek modeli geliştirebilirsiniz.

Bu plastik şişelerin iki diplerinden bir köpeğin komik bir namlu kılmak kadar basit. Ek detaylar - kulaklar, tüm elemanlar yağmur ve dona dayanabilecek güvenilir bir tutkal ile birlikte sabitlenir. Boyalar dış mekan çalışmaları için seçilmiştir, estetik görünümlü, akrilik boyalarla dekore edilmiş köpekler. Sonra her şey ustanın sanatsal eğilimlerine bağlıdır. Plastik bir köpek için gözler ve emzik, el sanatları için özel bir departmandan satın alınabilir, ilginç düğmeler alabilir, bir işaret veya boyayla süslenebilir.

Peyzaj tasarımını dachshund'u simüle eden orijinal mini flowerbed ile tamamlamak son derece kolaydır. Boyama ile uğraşmamak için, zanaat için plastik bir şişe kahverengi gölge alınır.

Tüm süreç dört adımdan oluşur:

 • Toprak ile doldurmak için dikdörtgen bir delik kesilir.
 • Altta aşırı nem birikmemesi için delikler açmanız önerilir.
 • Gözler belirtilmiştir.
 • Köpek ikinci plastik şişeden kulaklarla bağlanır.

Modeli geliştirmek istiyorsanız, oran kısa bacaklarla desteklenebilir. Fonksiyonları PVC borular veya 0.5 litrelik plastik şişelerdeki kesme şişeleri ile gerçekleştirilir.

Fütüristik bir köpeğin aşağıdaki fikri gibi yaratıcı karakterler.

Ne seçtiğinizi seçin ve oluşturmaya başlayın.

Bir kaniş yapmak

Kanyonun karmaşık versiyonunda ayrıntılı olarak duralım. Plastik şişelerden böyle bir köpek yeterince boş zaman alacaktır. Ancak, uzun bir süre için sonuç, ziyaretçiyi şamata sevdirecek.

İşlemi başlatalım:

 • Köpeğin vücudu 5 litre kapasiteli üç şişeden toplanır. İki kopyada, sadece boyun kesilir, üçüncüde alt ve üst kısım olmayan orta kalır. Bu iş parçası önceki ikisini bağlar.
 • Tüm parçalar kendinden diş açan vidalarla birlikte sabitlenir, köpek gövdesinin toplam uzunluğu yaklaşık yarım metredir.
 • Pençeler için hazırlanmış delikler. Onlar için, iki telli bir tel çekilir, her parçanın uzunluğu hesaplamadan bir marj ile ölçülür: pençenin uzunluğu 45 cm artı plastik şişe içinden geçiş ve sonraki sabitleme için 20-25 cm'dir.
 • Köpeğin pençeleri zemini yalıtmak için tasarlanmış 5 mm kalınlığında bir yalıtım bezi ile sarılır. Dışarıda, tüm iş parçası dikkatli bir şekilde yapışkan bant ile sabitlenir, bu da sonraki aşamalarda kendinden diş açan vidalara yapışmanızı sağlar.
 • Köpeğin pençelerinin altından iki telli tel çıkarılır ve farklı yönlerde bükülür.
 • Köpeğe inandırıcı bir taslak vermek, üstteki pençeleri düzeltmeye yardımcı olacaktır. Bunu yapmak için, 1,5 litrelik bir plastik şişe alttan kesilir, diğer her şey yarım kesilir. Boyun kısmı, diz eklemi bölgesinde köpeğin pençesine tutturulur, üst kısım ise plastik şişelerin gövdesindeki kendinden kılavuzlu vidalarla sabitlenir.
 • Bu eylemler köpeğin ön ve arka bacaklarında çoğaltılır.
 • Fino köpeğin boynu, boynun kesildiği 2 litrelik bir plastik şişeden oluşur. Alt kısım, gelecekteki kafa bölgesinde en üstte yer alır, kesilmiş üst kısım vidalarla gövdeye sabitlenir.
 • Köpeğin başı için orta kısmı kesen başka bir plastik şişeye ihtiyaç duyacak. Öğeler, daha küçük iş parçasının daha büyük olana dahil edileceği şekilde birleştirilir. Geleneksel olarak, detaylar vidalarla sabitlenir ve gövdeye boyun ile monte edilir.
 • Plastik küçük şişe süt ürünleri, köpeğin kuyruğu için çerçevenin işlevini yerine getirecektir.
 • Hayvanın kürküyle uğraşmak benim sıramdı.
  Sözler! Köpeği düzenli olarak yıkamak istiyorsanız, toz ve döküntüleri temizleyin, yün için beyaz plastik seçebilirsiniz. Yünleri kahverengi şişelerden süslemek çok daha pratiktir.
 • İşlemin özü: plastik ürünlerden birincisi kesilmiş şeritler, daha sonra her bir iş parçası birkaç santimetrelik kenara ulaşmadan dar şeritler halinde kesilir. Parçalar dikkatli bir şekilde gaza getirilir, böylece dar şeritler dairenin etrafına sarılır ve kıvırcık fino köpeğin yünü taklit edilir.
 • Kaniş pençenin dibinde dikilir. Her yeni yün kablo demeti, bir öncekinin bağlantı noktasını başarılı bir şekilde maskeler.
 • Köpeğin kulaklarını kesmek için her iki tarafta da plastik yünle kaplanmış 5 litrelik bir şişe daha gereklidir. Daha sonra, kendinden dokunarak uzun vidalarla kafasına sabitlenirler.
 • Son aşamada, köpeğin namlu oluşur. Burun, şişenin tabanından siyah boyalıdır. Gözler - tel ile önceden bağlanmış sap üzerinde siyah düğmeler.

Tam formda, güzel bir kaniş 90-95 cm yüksekliğinde, istenirse, göğsü, kuyruğun ucunu ve bacakların alt kısmını vurgulayan iki renkli yapılabilir.

Bu işte bitti, hoş bir konaklama!

 • Plastik şişelerden zürafa

 • Plastik şişelerden kendi elleriyle papağan

 • Kendi elleriyle plastik şişelerin zambakları

 • Kendi elleriyle plastik bir şişeden kelebek

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

61 − 53 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map