Portatif ısıtmalı duş

Portatif ısıtmalı duş

Bir megapolis'in modern bir sakini, her zamanki ev eşyalarından vazgeçmesini mümkün kılmıyor. Bir damak için ya da sadece bir piknik için ayrılırken, herhangi bir rahat koşulu feda etmek istemez. Önemli hijyen prosedürlerinden bahsetmiyorum. Ancak ülkede her zaman normal olarak yıkanma fırsatı yoktur. Mobil performanstaki su prosedürleri için cihaz talebi büyüktür. Ya da eğer sıradan bir banyoya sahip değilse, gerekli tüm özelliklerle birlikte, her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz taşınabilir bir cihaz elde etmek için duşunuzu yanınıza alarak sabit bir analogun eksikliğini telafi edebilirsiniz. Bu ürünü müşterileri nelerin cezbettiği:

  • Fiyatı. Bir yazlık rezidans için portatif duş bulunmaktadır ve ev ucuzdur. Minimum maliyet için, bu cihazın sahibi tamamen yüzme fırsatına sahiptir.
  • Küçük boy. Çok fazla zorluk çekmeden, herhangi bir yolculuğa çıkabilirsin, arabanın bagajında ​​çok yer kaplıyor. Evet ve onu ülkede saklayın, sadece rafa koyabilirsiniz, servis odasına veya herhangi bir boş alana koyabilirsiniz.
  • Hareketlilik. Bu, üretimdeki ana görevlerden biriydi. Küçük boyutu ve kullanım kolaylığı olan duş portatif kampı, kullanıcı için gereksiz bir yük oluşturmaz.
  • Otonomi. Çevresel koşullardan tam bağımsızlık gerçekleşir. Başka cihaz ve cihaz gerekmez. Ne zaman ve ne zaman uygunsa kurabilirsiniz. Herhangi bir araç kullanmaya gerek yoktur.

Portatif duş çeşitleri ve montajı

Ürünler fiyat, performans ve seçenek olarak farklılık gösterir. Hepsi kolay kurulum ve yönetilmesi için maksimum uyarlanmıştır. İş ilkesine göre iki ana türe ayrılabilirler:

  • Doğal ısıtma ile ürünler. En basit seçenek. Konteyner su ile doldurulur ve güneş ışınları ile ısıtılır. Vücuda hızlı kurulum için tasarım çözümleri vardır. Geleneksel bir askının bir analoguna benzeyen bir kanca ve bir portatif duşun askıya alınabileceği bir açıklık. Bu amaçla, bir ağacın bir dalı, herhangi bir ahşap, plastik veya metal tasarımı yeterlidir. Bu ürünlerin yöneticisi büyük miktarlarda piyasada. Örneğin, bu türün parlak bir temsilcisi olan portatif duş Camp Shower.
  • Zorla ısıtılmış ürünler. Sıradan portatif yaz duşlarının ısıtılması mümkün olmadığında, serin mevsimlerde veya bulutlu havalarda bunları kullanmak çok pratik ve kullanışlıdır. Ev elektrik şebekesine bir ön şarttır. Cihazı su kabına batırdıktan ve açtıktan sonra hemen kullanabilirsiniz. Bu sınıfın çok başarılı bir modeli, şehir koşullarındaki alışılmış analogları tamamen değiştirebilen portatif duş ısıtıcısı Fanline TJ-2000'dir. Cihazı bir kapta suyla, 1 metreden fazla olmayan bir derinliğe koyarak, cihazın bir kısmının sıvının (1, 6 litre) değiştirileceği unutulmamalıdır, bu nedenle küçük tanklar veya kovalar doldurulmamalı ve kenarları kapatılmamalıdır.

Özellikler ve Kullanım İpuçları

Bu cihazların sahipleri tarafından rahatlık ve kullanım kolaylığı takdir edildi. Sadece daka değil, aynı zamanda çok kullanışlı olabileceği bir yürüyüş için taşınabilir duş olarak da kullanılabilir. Elektrik eksikliği, ısıtma ürünlerini reddetmeyi gerekli kılmaktadır, ancak uygun olmayan yerlerde bireysel kullanım için ideal olan çok ilginç modeller vardır.

Örneğin, portatif duş "toptun" mutlaka asmak için bir yerlerde bile değildir. Su temini, özel mekanizmaya yerleştirilmiş bir pompa tarafından sağlanacaktır. Ayaktan ayağa hareket eden kullanıcı, bunu etkinleştirir. İki piston, hortuma beslemek için gerekli basıncı yaratır. Bu arada, araba meraklıları arabanın yıkanması için memnuniyetle kullandıkları bu tasarımı takdir ettiler. Elektrik ve su yokluğunda ideal çıkış. Konteynırı ılık suyla test ettikten sonra cihazı gerektiği yerde kullanın.

Zorla ısıtmasız ürünler güneş enerjisi termal etkin emilimini sağlamak için karanlık bir muhafazaya sahiptir. Böyle bir duş su ile doldurulur ve askıya alınırsa, birkaç saat içinde güneşli havalarda kullanılabilirler. Kap sıcak bir yüzeye (beton, asfalt, metal) konursa, zaman azalacaktır. Portatif duş ile donatılmış standart kapasite - 20 litre, 10 dakikaya kadar kullanmak için yeterlidir.

Araba ile seyahat etmek gerekiyorsa, bir araba "sigara çakmak" ile güçlendirilmiş, bir taşınabilir ısıtmalı duş satın almak mantıklı. Bu durumda, herhangi bir yerde ve günün herhangi bir saatinde ılık su temin edilecektir.

Eğer ısıtmalı bir villa için iyi bir portatif duş kurarsanız ve metal bir çerçevede sentetik kumaştan yapılmış hafif bir kabin ile donatırsanız, kamp veya rekreasyon alanı çok daha rahat olacaktır. Kural olarak, hortumun sabitlenmesi için bir yer var. Böyle bir tasarımın kapasitesi yüksektir ve birçok kişiye hizmet verebilmektedir. Bırakın dinlenme bölgesi gerekli olmayacaktır. Bu amaçlar için mükemmel beklentiler, çeşitli güç modifikasyonlarında bulunan portatif duş Fanline'larına sahiptir.

Doğrudan varış yerine ek olarak, bu tür ürünlerin bazı modelleri başka amaçlar için kullanılır. Örneğin, sıvıyı bir kaptan diğerine taşımanız gerekiyorsa. Ya da bodrumdan su pompalamak. Bu görevler sayesinde, bir saatte 5500 litreye kadar işleyen, evler için portatif duş pompasını kolayca idare eder.

Ev ustaları genellikle kendi üretim ürünlerinin ürünlerini kullanırlar ve kullanırlar. Efendi, tüm ticaretlerin bir krikosu olduğunda harikadır. Ancak eviniz için bir duş için portatif su ısıtıcısı yapmamanız ve kendinizi şımartmanız önemle tavsiye edilir. Ağdan çalışan TEN'lerin veya diğer benzer unsurların kullanımı yaşam ve sağlık için tehlikelidir. Orijinal fabrika ürünlerini tasarlarken ve üretirken geniş bir güvenirlik marjı atılır. Bağlantı şeması ve tasarım deney numuneleri üzerinde uzun bir süredir çalışmışken, tasarımcılar bu tasarımın yapılması için bir su ısıtıcısına sahip portatif bir duşun serilebileceğine ikna olmamışlardır. Bu durumda, kendinizi icat etmek sadece hayatınızı değil, akrabalarınızın ve diğerlerinin sağlığını da tehlikeye sokmaktır.

Ne yazık ki, tüm tatilciler ve rahatlıkla seyahat eden sevenler, portatif bir duşun sağladığı tüm avantajları bilmezler. Minnettar kullanıcılardan gelen geri bildirimler gözlerini yeni fırsatlara açacak ve bu harika ürünü satın almaktan ilham alacak.

  • Merdiven sandalye: fotoğraf, video, çizimleri

  • Ahşap yazlık ev nasıl yapılır

  • Kendi elleriyle bir salıncak salıncak nasıl yapılır

  • Kendi elleriyle eski pencere çerçeveleri sera

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

48 − = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map