Amatai iš medžio vasaros rezidencijai

Amatai iš medžio vasaros rezidencijai

Vila yra mėgstama kūrybinių eksperimentų vieta. Čia galite išreikšti savo vaizduotę, atmesdami griežtus stiliaus kanonus ir mados dizainerių poreikius. Galite nukentėti savo vaikystę, dekoruodami svetainę naminėmis povojais ir kiškiais, paverskite savo kiemą abstrakčių darbų parku.

Originalus šalies namo interjeras ir svetainės dizainas, sukurtas mūsų pačių rankomis, gali tapti savininko pasididžiavimu ir kaimynų pavydas. Kaip aš galėčiau gaminti medinius amatus mano dakai ir kokias medžiagas reikės mano kūrybai?

Medinių amatų tipai priemiesčio zonai

Tradiciniai amatai iš medžio, kuriuos dažnai galima rasti sodo sklypuose:

 1. Medienos atliekų gumbai. Žemėje įtvirtinti medžio gabalai yra gėlių lovos aptvarai.
 2. Tuščiaviduriai rąstai, pasodinti su gėlėmis, gėlių vazonai iš mažų rąstinių rąstų
 3. Sodo figūrėlės iš lentų arba faneros. Figūrų kontūrai ir drožyba yra supjaustyti pjaustytuvu. Ypač populiarus yra mediniai malūnai ir nameliai.
 4. Gyvūnų ir pasakų būtybių figūros, iškirptos iš kumpio ar medžio.
 5. Nugriauti mediniai paviljonai, suolai, dekoratyviniai tiltai, pjovimo keliai.
 6. Vienas iš svarbiausių produktų vasaros rezidencijoje yra sodo tualetas. Šioje nuotraukoje dekoruotos šakos, skulptūros.

Sklypo globėjas - sodo figūra

Medinį sargybininko laikrodį galima pjaustyti savo rankomis tiesiai iš medžio kamieno. Žirnio viršus nukirsta iki šalmo formos, žievės tekstūra yra labai panaši į barzdą, o grandinės pašto imitacija pakanka tik kelių smūgių su mažu kirviu. Toks medinis laivas prie įėjimo į aikštelę tuoj pat bus pastebimas.

Informacija! Su medžiu lengva ir malonu dirbti. Tai lengviau apdoroti, negu, pavyzdžiui, akmuo, ir tuo pačiu metu puikiai atsilieka nuo orų kaprizų. Todėl mediniai dirbiniai "gyvens" sodo srityje daugiau nei dešimtmetį.

Grįžęs prie "apsaugininkų" temos, verta paminėti, kad sargyba gali neturėti antropodžio išvaizdos. Savo vaidmenį gali padaryti ir originalus dreifuojantis medis, šiek tiek apdorotas ir lakuotas. Iš pūlių ir snags galima sukurti visą medinį skulptūrinį ansamblį.

Fanera dirba

Dėl sodo ir kotedžų faneros amatai gali atrodyti gandrų, varlių, krokodilų figūrų. Iškirpti iš kontūro medinių siluetų, dažytų spalvomis ir sumontuoti ant sodo stovų.

Sodo konstrukcijos, imituojančios vėjo malūnus, nameliai vištienos kojose arba dekoratyviniai tiltai, puikiai tinka bet kokiame kraštovaizdyje.

Patarimai! Mažame dacho tvenkinyje su besisukančiu ratu malūnas atrodys įspūdingiau, jei pasodinsite žiedus ir žalumynus, išplėskite natūralų akmenį.

Kashpo iš faneros - paprasčiausias sodo sklypo apdailos variantas. Medinės gėlių puokštės paviršių galima dažyti ryškiais dažais arba padengti apvalkalu, apvynioti kanapių virve

Taip pat reikės faneros, kad būtų sukurta originali birdhouse. Paauksuotas medinių namelių paukščių apdaila papuošia akis. Kitas variantas - paukščių maitinimo priemonė, ji labai naudinga žiemą, kai paukščių pulkuose yra smagu šurmulio.

Galite sukurti pašto dėžutę iš faneros. Jei laiškus iš pašto serverio nesitikima, galite įdėti gėles į dėžutę.

Amatų sodo namas

Tiems, kurie mano, kad svarbiausias yra funkcionalumas, puiku išeitis gali būti baldų gamyba namuose ir medinio pjūklo vietoje. Amatai namuose, pagaminti iš medžio, papuošia bet kokią sodą. Platus barelis tinka sėdėti ir kaip stalo koją. Pjūklai išilgai medinio pjūvio gali virsti parduotuvė, kurios patogumai papildys porankius ir kojas nuo snags.

Originalūs šaknys iškeldintų medžio kelmo gali būti naudojamas kaip pakabos, ir vietoj to, kad stilingą liustra "varnų lizdą", pagamintas iš plonų šakų.

Interjero filialai

Iš medžio šakų sodo namuose galite gaminti daugybę amatų:

 • mediniai šviestuvai;
 • sieninės lempos;
 • žvakidės;
 • foto rėmeliai;
 • pakabos;
 • stalai;
 • atlošai lovoms.
Patarimai! Iš filialų galite patys pagaminti originalią kilimėlį ant namo slenksčio. Per šią medžiagą bus lengva pabusti smėliu ir įstrigti. Išvalyti kilimėlį iš medžio gali būti paprasta šluota.

Produktai iš žievės

Gražiausi ir prieinama medienos amatų medžiaga yra beržinė žievė. Brangiųjų žievių dirbinius taip pat naudojo mūsų senovės giminaičiai. Antra ir beržo žievė gali tarnauti ne vienam dešimtmečiui. Iš šios medinės medžiagos šiuolaikiniai amatininkai gamina krepšius, krepšelius, paveikslus ir dar daugiau.

Be beržo žievės, alksnio ar gluosnio žievė naudojama pinti dirbiniams.

Sodo kupolas

Ne visada galima pašalinti pjautinę iš pjautinės medienos iš sodo. Galite išeiti iš situacijos puošdami kumpį ir paversdami jį meno objektu.

Plaukiojančioms priemonėms pienas turi būti išvalytas nuo žievės, apdorojamas pelėsiais ir vabzdžių apsaugos priemonėmis ir padengtas mediniu laku, naudojamu lauko darbams. Jachtos lakas tinka šiam tikslui, jis atlaikys padidėjusią drėgmę ir šalną. Pjautuvo viduryje reikia ištuštinti dirvožemio griovelį.

Svarbu! Tokioje improvizuotos medinės gėlių lovos vandenyje nėra stagnacijos, yra gręžiama maža skylė drenažui.

Ampelio augalai, pasodinti tokiu kumpiu, papuošia sodo sklypą.

Dėl pjūklų, nupieštų žemiau žemės, mozaikos apdailos idėja bus sėkminga. Apdorojus medinį paviršių, mozaikos gabalai įklijuoti ant plytelių klijų. Taigi, jūs galite papuošti medį gėlėmis ar drugeliais, vaizduojamą berniuką.

Mediniai spili

Spili iš įvairių formų ir dydžių medžio yra puiki medžiaga amatams. Iš pjūvio galite pagaminti laikrodžių rinkinį vilnos interjerui.

Amatininkui nebus sunku surinkti stalviršį iš medienos išsiliejimų, pjaunant OSB arba faneros lapus. Tarpų elementai yra užpildyti nedidelėmis pjuvenomis. Po surinkimo, plaukiojanti priemonė yra poliruotos ir lakuojamos keliais sluoksniais

Originalus ir labai praktiškas sode skirtas sodo kelias yra pagamintas iš medinių špagų. Elementai išdėstyti taip pat, kaip įprasti grindinio plokštės, ant žvyro ir smėlio pagalvių.

Patarimai! Prieš klojant medinius pjūklus reikia papildomai apdoroti sėmenų aliejumi. Taigi jie bus labiau atsparūs drėgmei ir vabzdžiams.

Tarp medinio tako fragmentų galite užpildyti mažus spalvotus akmenukus. Dėl tokios galios galite vaikščioti basomis. Laikui bėgant rąstai bus tamsesni, o kelias nuo medžio įgis "antikvarinį" išvaizdą, kaip nuotraukoje:

Tapyba iš bagažinės

Džiovintas medžio kamienas yra menininko medžiaga. Šiuolaikiniai dizaineriai taip pat kasti tokiuose bare, kad papuoštų sodo sklypą. Todėl yra nuodėmė atsikratyti tokio objekto be jokios konkrečios priežasties.

Bagažinė gali tapti silpnėjais arba laikančių vazonų laikikliu.

Jei apdailinsite medinės bagažinės dalį, galite pavaizduoti tikrą vaizdą. Išvalytas medinis paviršius sumaišomas akmenimis, kol jis visiškai išlygintas ir padengtas medžio apdirbimo gruntu. Drobė yra pasirengusi dirbti. Medžio brėžinys gali būti akrilo arba aliejaus dažai. Medis puikiai paima dažus, kaip popierius. Dėl įkvėpimo galite naudoti žinomus kūrinius ar savo vaizduotę. Baigę medžio paveikslėlį, turite laukti, kol jis visiškai išdžiūtų ir padengs tapybą laku.

Tiems, kurie turi medžio drožinius, džiovintas barelis yra puiki medžiaga darbui. Paskutinį kartą, labai populiarus gyvūnų figūras, tarsi žvelgdamas iš tuščiavidurio medžio. Žinoma, šiam amatui reikia daug įgūdžių ir praktikos.

Keletas praktinių patarimų

 • Dėl vilnos interjero galite gaminti amatų iš beržo dangtelio. Ši medinė medžiaga turi nuostabią struktūrą ir turi gydomąją energiją.
 • Pirkti naują medieną verta tik gamybai funkcinių produktų - suolai, sūpynės, stalai. Mediniams amatams tinka ne tik išsiliejimai ir lagaminai, bet ir senos statinės, laiptai, vežimėliai.
 • Iš medinių indų - statinėse ir voniose, gaunamos gražios gėlių lovos.
 • Medinės vežimėlių dalys, žirklės ar rąstai gali tapti sodo baldų pagrindu.
 • Medinė negyvoji mediena bus skirta dekoratyvinės pinti tvoros statybai.
 • Seni mediniai laiptai vis dar gali būti naudojami kaip pakabinamų gėlių puodų laikiklis.
 • Jo sodo plotas gali būti dekoruotas originaliomis gėlių lovomis iš muzikos instrumentų, pavyzdžiui, pianinų.

Įkvėpimo tikslais įdomu pamatyti vaizdo įrašą apie medinių skulptūrų sodą:

 • Lankstus berželis vejoms ir gėlių lovoms

 • Šiuolaikinis kaimo namo kraštovaizdžio dizainas

 • Gražus kraštovaizdžio dizainas

 • Kraštovaizdžio dizaino pavyzdžiai 6 hektaruose

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 84 = 87

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map