Kaip padaryti medinį tvorą privačiam namui savo rankomis

Kaip padaryti medinį tvorą privačiam namui savo rankomis

Šiandien medinė tvora vėl populiarėja. Žinoma, šiuolaikiniai analogai iš kitų medžiagų nėra blogesni, tačiau nuo neatmenamų laikų žmonija šiandien vertina ir vertina natūralumą. Niekas neprilygsta medžio masyvo natūralumui. Mūsų svetainėje yra keletas medinių tvorų ir namo tvorų rūšių bei išsamios instrukcijos, kaip padaryti savo rankas.

Pagrindinės medinių tvorų rūšys

Kiekvieno privataus namo savininku ypatinga pasididžiavimas yra tavo sukurtas tvora. Tačiau prieš pradėdami statyti, turite pasirinkti konstrukcijos tipą. Medinių tvorų tipai privatiems namams ir jų nuotraukos:

Wattle

Medinė tvora apipinta. Pagal tipą, tai yra seniausia versija - tarpusavyje susipynusi specialiu stiliumi ir įkalinta į žemės kelius. Medinės tvoros antikvariniai vytelių (nuotraukoje žemiau, jūs galite pamatyti daugiau informacijos) yra labai neįprasta tai padaryti su savo rankas yra przystawkę, bet, deja, jo mažas gyvenimas.

Rančo

Nors pavadinimas primena amerikietiškus filmus apie kovblius, reikėtų pažymėti, kad mūsų šalies teritorijoje tokios struktūros buvo pastatytos seniai. Jie saugojo sodus, daržoves, žemės ūkyje, ganyklų zonoje. Pagal dizainą - jis prikaltas prie medžio pluošto kelias lentas (zherdinas).

Rarefoot

Tai taip pat yra senovinių tvorų, kurias galite padaryti sau, natūra. Rutuliai, viršuje, yra sustiprinti 40 laipsnių kampu. Turi įspūdingą išvaizdą

Tinklelis

Patraukli išvaizda, tokia medinė akušinė medinė tvora, skirta damai sukurti rankomis, dažniau tarnauja kaip užtvankos dekoro ar jo zonavimo elementas. Dekoratyvinė medinė tvora nėra ypač stipri. Tai gali būti padaryta tiesiai arba išilgai stalčių arba siauros plokštės.

Tvora

Tradicinis medžio tvoros tipas yra tvora. Paprasčiausias gamybos variantas: vertikalioje padėtyje esančios plokštės yra pritvirtintos prie venų, o jos, savo ruožtu, prie medinių ramsčių, įvažiuojamų į žemę. Tai yra ekonomiškiausias ir greitesnis būdas apsaugoti jūsų svetainę. Matyt, todėl jis tapo toks populiarus. Lengva valdyti, padaryti jį patys greitai ir lengvai, ir tinkamai pasirūpinti, tai truks ilgą laiką.

Kitas išskirtinis šio tvoros bruožas yra tai, kad jis aiškiai apibūdina ribas, neuždengdamas pačios svetainės.

Medinių tvorų atskyrimas montavimo technologijomis

Medinės tvoros, aukščiau pateiktoje nuotraukoje, matomos:

 1. Be pagrindo. Šiuo atveju reikės tik medinių stulpų ar metalinių atramų.
 2. Apie pamatą. Pagrindo dalis yra pagaminta kartu su medine sija.

Kalbant apie apdailą, tai galima padaryti su bet kokia medžiaga, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus: akmenį, gofruotą lentą, plytą. Medinė kieta tvora su pagrindu visada atrodo garbinga, stilinga ir kruopšta. Kad būtų priversta išleisti daug pinigų, yra galimybė sumažinti statybos išlaidas - tai yra tai, kad nuo pat pradžios iki galo būtų sukurta medinė tvora.

Medinių tvorų montavimo etapai

Šalies stilius (šalis) visada buvo ir vis dar išlieka mados tendencijų viršūnėje. Medinės tvoros yra jos ryškiausias elementas, o linijų paprastumas, net ir be puošybos, visada atrodo modernus ir elegantiškas. Padaryti jį savo rankomis visai nėra sunku. Kaip padaryti medinį tvorą sudėtingesnį dizainą? Pirmiausia turite nuspręsti dėl gamybos medžiagos.

Svarbu! Renkantis medinės tvoros medžiagą, įsitikinkite, kad medžio masyvas yra išvalytas nuo puvimo ir kito nusidėvėjimo. Medžiagą tvarkykite su antiseptiku. Arba nusipirkite jau baigtą medžiagą.

Žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip įrengti tvorą iš medžio

Jei jau nusprendėte medžiagą, pasirinkite proporcijas: formą, medinės tvoros aukštį. Tik po to bus galima tiesiogiai pereiti prie statybos. Kaip padaryti medinį tvorą patys, brėžinius ir išsamias instrukcijas rasite žemiau.

 • Pirmasis žingsnis yra teritorijos žymėjimas.

 • Kitas jums reikia apskaičiuoti polių, pagamintų iš medžio, tvorų ir dryžių.
 • Žemę baro dalyje reikia apdoroti derva.
 • Tada žymėjimas atliekamas naudojant iš anksto įtemptą laidą po juosta (rekomenduojamas atstumas yra 3 metrai).
 • Skylės išsiskleidžia. Skylių gylis turėtų būti lygus patalynės gyliui - tai yra apie 1,5 metro. Skylės gali šiek tiek kasti.
 • Gerai pagalvokite apie vieną niuansą: jei planuojate pastatyti aukštą ir sunkų medinį tvorą, tuomet pritvirtinkite metalinę plokštelę prie padėklo. Tai būtina stabilumui ir kad gravitacijos įtaka tvora neatsiranda.
 • Medinės atramos montuojamos vertikaliai 12 cm smėlio pagalvėje, po kurio smulkios dirvožemio ir smėlio dalys uždengtos skylute. Kruopščiai minkšta. Norėdami sukurti tvirtesnę skylę, galite užpilti betonu.

 • Įdiegę polius, turite apskaičiuoti ir surasti vietą medžio venų tvirtinimui aukščiau ir žemiau.
 • Piketas parenkamas pagal iš anksto parinktą modelį, tačiau jį galima padaryti netgi nupjautą ant kieto laido.

Norint supaprastinti darbą, galite įsigyti paruoštą tvorą su brėžiniais ar be jų.

Mes siūlome nedidelį vaizdo įrašą su gražių medinių tvorų pasirinkimu:

Kaip padaryti tvorą savo rankomis

Kitas tipas: medinės tvoros su savo rankomis. Nuotraukoje esantys šachmatų lentos gali aiškiai matyti skirtumą su ankstesniu.

Palyginus su ankstesne, šachmatų medis atrodo labiau dekoratyvus. Pagrindinis įrenginio bruožas yra tai, kad jūs galite tai padaryti bet kokiu efektyvumu: tankus ar laisvas.

Pranešimai įdiegiami taip pat, kaip aprašyta aukščiau. Po įdiegimo turite pritvirtinti spindulius. Galite supjaustyti medinius polius, grioveliai metalo turi būti suvirinti suvirinimo kampai, kuriuose bus spinduliai.

Nustatykite, kokioje padėtyje norėtumėte padaryti šachmatų lentą: horizontaliai arba vertikaliai, nustatykite kreipiklius. Vertikalios šachmatininkų lentelės yra horizontalios, o atvirkščiai - horizontalios šachmatininkų lentelės.

Be to, įdiegę vadovus, galite pradėti diegti plokštes. Nustatykite juos nuosekliai, kaip parodyta paveikslėlyje aukščiau (po vieną iš kiekvienos pusės). Galite juos pritvirtinti vinimis ar savisriegiais.

Labai svarbu! Aiškiai matuojate ir pažymėkite pritvirtinimo taškus, nes maži pažeidimai suteiks spragas ir tai labai sugadins tvoros išvaizdą.

Medinis tvora

Taip pat labai populiari medinių horizontaliųjų kopėčių tvora, taigi mes taip pat išsamiau aptarsime. Sukurti tokią struktūrą savo rankomis taip pat paprasta, kaip ir anksčiau. Įdėkite atramas pagal tą patį (aprašytą aukščiau) principą.

Kitas, jums reikia nustatyti abiejose medienos dekoratyvinio pamušalo pusėse - tai bus gidai. Paprastai šiuo tikslu naudojamas kanalas, todėl į ją lengviau ir lengviau įterpti lentą. Šiuo atveju jūs pats nuspręsite, kokiu kampu norėtumėte gaminti kailį. Pozicija taip pat parenkama pagal pageidavimus. Kryptis gali būti vertikali arba horizontali.

Svarbu! Nepamirškite, kartu su lentomis, tarpusavyje sumontuoti amortizuojančią medžiagą. Tai reikalinga ventiliacijai ir medžiagos apsaugai nuo puvimo.

Medinė tvora, suteikianti kopijas savo rankomis. Nuotraukoje parodyta keletas gatavų darbų modelių.

Atlikę apdailos darbus, paruoškite tvorą su antiseptiku ir spalvokite dizainą.

Tvirtinimo ilgaamžiškumo įtvirtinimas iš medžio bylos

Kaip medžiaga medinėms tvoroms gaminti, jums reikia pasirinkti tas medienos rūšis, kurioms būdingas stiprumas: pelenai, šilkmedžio, akacijos, ąžuolo, drebulės, sibiro maumedžio.

Beje, paskutinis variantas yra tikrai amžina medžiaga, ji nesikeičia vandeniu, bet, atvirkščiai, ji tampa stipresnė. Taip pat būtina apriboti pušų naudojimą medinių blokų gamybai. Nenaudokite beržo, jei nenorite dažnai keisti jo, jo mažiausias tankis yra tarp visų kitų.

Barai tvoroms naudoti medieną, metalą arba kaip alternatyvą medžio dangai. Medis neturėtų būti pašalintas. Šiandien modernių technologijų dėka yra specialios metalinės konsolės. Todėl medinės masyvo atramos nereikia kasti giliai. Konsolės yra betonuotos, o prie jų pritvirtintas medinis spindulys.

Labiausiai pažeidžiamos medienos dalys yra tos, kuriose pjaunamas pluoštas. Norėdami išplėsti medienos gyvenimo trukmę tvoros blokuose, pastatykite plokštes horizontaliai arba užtamsinkite. Mediena yra pažeidžiama, jei ji tiesiogiai sąveikauja su oru:

 1. Padidėjus drėgmei, jis išsipučia ir yra paveiktas grybelių nuosėdų.
 2. Jei oras pernelyg sausas, jis įtrūkęs ir įtrūkęs.

Kaip apdoroti medinę tvorą, kad sumažėtų žalos ir sugadinimo pavojus? Tai galima padaryti užsiimant antiseptiku ir dažant specialiomis medžiagomis: švediški dažai, įmirkyti karštu sėmenų aliejumi, jachtų lakas.

Jūs galite paruošti švedų dažus namuose. Norėdami tai padaryti, sumaišykite šiuos ingredientus:

 • Geležies vitriolis - 260 g.
 • Geležies oksidas yra 260 g.
 • Tradicinė stalo druska -260 gramų.
 • Rugių miltų reikės 580 gramų.
 • Džiovinimo alyvą galite naudoti linų sėmenų aliejaus - 240 g.
 • Vanduo yra apie 4,5 litro.

Šio mišinio srautas bus apie 200 ÷ 300 ml / m2. Numatoma spalva yra auksinė. Jei jums reikia kitokios spalvos, pakeiskite jį ochra arba mangano peroksidu.

Gavimo būdas, Švedijos dažus su savo rankas: miltų, įmaišytų su 3 litrų vandens virėjas pasta, tada perėjo per sietą į mišinį gumulėlių vėl padėkite ant ugnies, pridedant druskos ir geležies sulfato. Su nuolat maišant, kol virti tol, kol sulfatas yra visiškai ištirps, maišymo mažomis porcijomis į pirmojo lako mišinio, po to vandeniu.

Tokiu paprastu būdu jūs galite padaryti savo puikų impregnavimą ir apdoroti medieną su šiuo junginiu.

 • Betoninių tvorų blokų montavimas

 • Tvora su plytelėmis

 • Kaip ir ką dažyti metalinį tvorą

 • Metalinio tvorio montavimas + nuotrauka

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

37 + = 42

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map