Projektai su verandomis ir terasa

Projektai su verandomis ir terasa

Šiandien ne kiekvienas priemiesčio plotas naudojamas kaip augalų auginimo vieta. Daugelis sodybų savininkų ir sodybų siekia įrengti šalia namo vietą poilsiui. Netoli dachos galite statyti pavėsinę ar terasą, kad pritvirtintumėte prie terasos ar baldakio. Dažnai ant namo pastatytas nedidelis tvenkinys. Įvairūs namų dizainai su veranda ir terasa padės savo teritorijoje pastatyti prabangią dizainą su patraukliu dizainu. Galutinio dizaino nuotrauka pateikta straipsnyje.

Kaip atskirti terasą iš verandos

Prieš statant poilsio namus netoli namo, reikia nuspręsti, kokia yra terasa ir veranda. Daugelis jų neišskiria. Štai kodėl prieš pradėdami dirbti turėtumėte būti susipažinę su kiekvieno tipo struktūros ypatumais.

Terasa yra vasaros plotas, kuriame yra medinės grindys. Bazė paprastai pakeliama virš žemės. Kartais terasos yra antrame aukšte. Tokie pastatai paprastai jungiasi su vasarnamiu - jie įrengti šalia vieno iš sienų. Be to, pastatai dažnai žieduoja terasas.

Medinės konstrukcijos pagamintos iš medžio. Jie gali turėti turėklą ir stogą. Tvoros užtikrina terasos naudojimo saugumą, o stogas apsaugo nuo kritulių. Terasos paprastai yra pastatytos iš namo šono, iš kurių galima pamatyti sodą, mišką ar tvenkinį. Vietoj stogo jūs galite įdiegti skėčius ar tento audeklą.

Verandoje, skirtingai nei terasa, yra uždaras pastatas, kuris nėra šildomas, ir taip pat yra poilsio kambarys. Stogo ir verandos sienos yra pagamintos iš įvairių medžiagų, tokių kaip mediena, polikarbonatas, stiklas. Paprastai statiniai yra pastatyti iš medžio arba plytų. Naudokite verandą kaip poilsio vietą su šeima, susibūrimus su draugais, kaip vasaros virtuvę ar valgomąjį.

Naudojant kambarį žiemą, būtina atlikti šilumos ir hidroizoliacijos sienų. Šildymas taip pat atliekamas tokioje patalpoje.

Svarbu! Jei nėra šildymo, vidinis sienų paviršius turi būti pagamintas iš drėgmei atsparių medžiagų. Tai pašalins pelėsių išvaizdą.

Verandos paprastai yra pastatytos vietose, kuriose yra šaltas klimatas. Terasos, priešingai, dažniau būna šiltuose regionuose, kur teigiama temperatūra palaikoma daugeliui metų.

Lankytinos vietos vasaros atostogoms yra įmontuotos arba įmontuotos. Pastaruoju atveju jie yra įtraukti į namo projektą ir yra įrengti jo montavimo metu. Jei pritvirtinta terasa arba veranda, jiems suteikiamas atskiras fondas.

Verandos projektavimas

Šiuolaikinės verandos ir terasos įrengtos atsižvelgiant į kraštovaizdžio ypatybes ir namo išorę. Tokie pastatai atrodo labai patrauklūs. Vandenys nebebus pastatyti kaip būgnas, kuriame jie saugo sodo įrankius ar kitus namų apyvokos daiktus. Nuo statybų turi atidaryti nuomonę, kuri patinka akiai. Nejunkite verandos taip, kad žmonės, kurie jame būtum, pažvelgtų į kaimyninį tvorą ar namą. Geriau išdėstyti sodo arba gėlių lovų vaizdą.

Verandos dizaino ypatumai:

  • Išvaizda originalių verandų, pagamintų iš medinių elementų. Tačiau tokį dizainą galima sukurti iš daugybės kitų medžiagų. Medinės konstrukcijos dažniausiai yra su nendrėmis ir drožtukais.
  • Plytelių veranda įrengta gana tvirtu pagrindu. Dėl tokių pastatų projektavimo naudokite skirtingų atspalvių plytą. Naudojant šią medžiagą, būtina atskirti kampus, frontonus ir cokolio dalį.
  • Ypač egzotinis atrodo akmens pastatas. Jei tai pusiau arkos, jie gali būti padengti vitražais arba tiesiog glazūruoti. Plačiau platinami pusiau permatomi gaminiai. Pastato rėmas pagamintas iš medinių blokų arba plytų. Būtina, kad atramos po stiklu būtų kuo stipresnės. Ant angų turi būti įrengti dvigubo arba trigubo stiklo langai.

Patarimai! Polikarbonatas dažnai naudojamas vietoj stiklo. Šios medžiagos lakštai yra stiprūs, pigūs ir lengvi.

Išorinis verandos dizainas turėtų būti atliekamas pagal pagrindinio pastato išorę. Pasak daugybės patyrusių statybininkų, pratęsimai gali būti pagaminti iš tų pačių medžiagų, kurios buvo naudojamos namo statybai.

Terasa projektas

Paprasčiausi variantai - tai standartinės stačiakampės grindų dangos įrengimas, kurio minimalios dekoratyvinės detalės. Tačiau figūruoti dizainai atrodo daug patrauklesni. Dažnai, siekiant pagerinti terasos praktiškumą, jis yra daugiapakopis. Toks sprendimas bus naudingas, jei verandą naudos daugelis skirtingo amžiaus žmonių.

Dažnai terasos sujungiamos. Jie derinami su pergolais ar pergolais. Be to, netoli terasos paprastai įrengtas dirbtinis tvenkinys. Paprastas baseinas yra pripučiamas. Galima sukurti sudėtingesnę struktūrą - didelę duobę, plytelę. Dažnai terasoje galite pamatyti kepimo stalą. Šiuo atveju tai patikimai izoliuota nuo medinių grindų ir dedama toliau nuo poilsio vietos. Tokia terasa matoma toliau esančioje nuotraukoje.

Jei netoli namo negalima įrengti terasos, galite pastatyti tam tikru atstumu. Tarp šio sprendimo privalumų yra galimybė atsipalaiduoti vieni. Be to, tokioje terasoje galite įrengti žaidimų aikštelę, nebijodami, kad triukšmas netrukdytų žmonėms namuose.

Labai populiarus tarp priemiesčių savininkų įsigijo pastatų, įrengtų stumdomų langų sienų. Tai leidžia jums įrengti verandą kaip terasą. Tokios sienos paprastai yra sudarytos iš kelių sekcijų. Jei perkeliate juos visiškai, iš verandos bus atidarytas pilnas sklypo vaizdas.

Išvados

Verandos ir terasos paprastai skiriasi ne tik dekoratyviniu pavadinimu, bet ir turi praktinį tikslą. Tokie kambariai turi daug funkcijų. Dėl verandos naudojimo naudingasis būsto plotas gerokai padidėja. Jie organizuoja žaidimų kambarius, biurus, poilsio vietas ar maistą. Terasos iš esmės yra vieta, kur galite maloniai praleisti laiką su draugais ir šeima.

  • Namas pagamintas iš sijų vienpakopio

  • Namai iš laminuotų medienos pluošto 200 kv.m. m

  • Rūsio projektai

  • Namo projektas 11x11 medienos

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 3 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map