Tvoros iš profilio vamzdžio savo rankomis

Tvoros iš profilio vamzdžio savo rankomis

Mažos vietos, esančios netoli namo, persidengimas leidžia apsaugoti nuo lietaus ir orų tam tikrų objektų poilsio ar laikymo vietų. Dažnai tamponai naudojami tam tikslui. Šio tipo konstrukcijoje nėra stacionarių sienų aplink perimetrą, nors audinių ar kitų šviesos dangų galima naudoti apsauginėms funkcijoms stiprinti.

1 pav. Lankas

Baldakime yra beveik lengvas rėmas, ant kurio sumontuotas stogas. Taigi, baldaktis yra geriausiai pagamintas iš medžiagų, kurios yra pakankamai stiprios, kad būtų užtikrintas ašinis suspaudimas ir lenkimas, kurių minimalus svoris yra maksimaliai apdorojamas. Patirtis rodo, kad geriausia nutiesti iš profilio vamzdžio. Su savo rankomis galite atlikti visą darbą ar didelę jo dalį.

Plieno profilio tipai.

Šiuolaikinė pramonė gamina didžiulį vamzdinių gaminių asortimentą iš plieno profilio, paprastai stačiakampio ar kvadratinio skerspjūvio. Sienos plotis svyruoja nuo dešimties iki dešimties centimetrų ar daugiau. Produkte naudojamo metalo storis gali būti nuo vieno milimetro iki pusantro centimetro. Vamzdžiai skiriasi pagal gamybos metodą. Jie yra:

  • šaltai valcuoti;
  • karštai valcuoti;
  • electrowelded.

Fig.2. Plieninis profilio vamzdis

Kiekvienas vamzdžio tipas turi savo pranašumus ir pagrindinę paskirtį. Paprastoms statybinėms konstrukcijoms gaminti, įskaitant kanapes, geriausiai tinka šaltai valcuoti ir suvirinti elektrai.

Vamzdžio elementai iš profilio vamzdžio

Kaip ir bet kokia erdvinė konstrukcija, profilio vamzdžio skydas sudarytas iš lentynų, persidengiančių vamzdžių ir horizontalių bei vertikalių briaunų elementų. Balnelio stovai ar poliai gali būti pagaminti iš profilio vamzdžio, nors įmanoma naudoti įprastą apvalią vamzdelį. Kai kurie apvalaus vamzdžio stulpų trūkumai bus sudėtingesnis dizaino ir tvirtinimo elementų.

3 pav. Vamzdžio skerspjūvis

Geriau pritvirtinti kvadratinį vamzdį. Ši forma idealiai tinka jungiant elementus, esančius stačiu kampu. Lygiame ir tiesiame sienos paviršiuje tvirtinimo elementai lengvai montuojami suvirinimo, varžtų arba sriegių jungtimis. Skerspjūvio forma, kuri yra lygiakraštis kvadratas, užtikrina vienodą profilio standumą išilgine ir skersine kryptimi.

Laidų arba santvarų gamybai geriausiai tinka stačiakampis vamzdis. Skirtingai nuo lentynų, skritulių grioveliai turi didelę jėgą skersine kryptimi, ty iš viršaus į apačią. Ir praktiškai be apkrovos ašiai. Todėl kvadratinio ar apvalaus profilio naudojimas yra visiškai netinkamas.

Vertikalių ir horizontalių jungčių elementų gamybai nereikia vamzdžio skerspjūvio profilių. Geriausia vieta yra mažo pločio plieninis kampas.

Apsauginiai vamzdžiai

Priklausomai nuo elemento ilgio, pasirinkite sienos plotį ir storį. Atsižvelgiant į apkrovų skaičiavimą, geriau pasirinkti šiuos parametrus, tačiau tuo pačiu metu paprasto išstūmimo konstrukcijai tokios komplikacijos atrodo nereikalingos. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad tiek sienos storis, tiek jo plotis turi įtakos stovo tvirtumui. Galite naudoti storesnį vamzdį su mažesniu skerspjūvio pločiu arba plonasienį vamzdį su plačia lentyna.

Vertikalios apkrovos nuo baldakimų sutapimas, suvokiamas stende, nėra labai didelis ir netgi plonasienis vamzdis gali jį suvokti be deformacijos. Vamzdžio standumas tiesiogiai priklauso nuo skyriaus aukščio. Todėl plačia lentynos ir plonos sienos stovo naudojimas bus labiau tikslingas ir ekonomiškesnis.

4 pav. Pavėsinės brėžinys

Profilinio vamzdžio dydis vidutinio dydžio baldakimu, pavyzdžiui, automobiliu, gali būti nuo 50 iki 100 milimetrų. Jei stalčiai yra dažniau, vamzdžio skerspjūvis gali būti sumažintas. Remiant keturių atramų stogą ant stogo, geriau juos pagaminti iš didesnio skerspjūvio vamzdžių.

Kupolo lentynose yra sumontuoti obligacijų elementai, kurie neleidžia vibracijų į vertikalią plokštumą pasislinkti. Jie turi būti tvirtai pritvirtinti prie stulpų, suvirinant ar tvirtinant dviem taškais kiekvienoje tvirtinimo plokštumoje. Jungtys yra montuojamos skersai išilginėje ir skersinėje plokštumoje.

Stovai turi būti fiksuojami pamatų kietajame, zamonolichivaya betono kūne arba sumontuoti su inkarais, įrengti viršutinėje rūsio dalyje. Montuojant poliūlius nuo bambuko iš profilio vamzdžio, būtina kontroliuoti jų vertikalumą, naudojant vandens lygį arba lazerio spindesį. Instaliavimo metu gali būti išlyginta stovo, pritvirtinta inkarais. Zamonolichennuyu įdiegimo procesą, suderinti vėliau beveik neįmanoma.

Beveik visas darbas, susijęs su apsaugine vamzdžio rėmo konstrukcijos apkrovą užtikrinančių elementų gamyba, gali būti atliekamas savo rankomis. Betonavimo pagrindai ir stalviršių montavimas nereikalauja aukštos kvalifikacijos ir yra prieinamas visiems kūrėjams. Šiame etape galite atlikti be suvirinimo.

Stoglangių stoglangis

Kupolo stogas yra pagrindinis tikslas, kuriuo atliekami visi kiti darbai. Gamybos ir montavimo sudėtingumas tiesiogiai priklauso nuo pertvarų pusės ilgio ir atramų stulpų aukščio. Kuo ilgesnis paleidimo ilgis arba baldakimas iš profilio vamzdžio, tuo sudėtingesnis ir brangesnis produktas. Optimali alternatyva gali būti laikoma trijų metrų ilgio spinduliu, leidžiančia jums gauti pakankamai vietos su minimaliomis išlaidomis.

Paprasčiau tariant, tai yra tvirtas stogas, paremtas paprastais vamzdžių profiliais. Tinklelių gamybai tinkamiausi yra stačiakampio profilio elementai. Tokiu atveju didesnė spindulių sekcijos pusė yra sumontuota vertikaliai, o mažesnė - bazė.

Profilinio vamzdžio spindulių skaičiavimas gali būti priskirtas specialistui arba profilio dydis gali būti pasirinktas nepriklausomai. Norėdami tai padaryti, apskaičiuokite numatomą apkrovą sijai, kuri priklausys nuo klimato juostos, važiavimo žingsnio ir ilgio, stogo dangos svorio. Ilgio ilgiui nuo trijų iki keturių metrų galite rekomenduoti aštuoniasdešimt šimtą milimetrų aukščio.

5 pav. Ūkių tipai

Vietoj nepertraukiamo suvirinimo ūkio gali būti naudojamas profilio aukščio sumažinimas. Lentynų profiliuočių vamzdžių brėžinys yra lengviausias ieškoti internete arba pagaminti remiantis metalinių santvarų brėžiniais, proporcingai sumažinus jų ilgį. Ūkis neturėtų būti sudėtingas, be trikampio konstrukcijos apatinės ir viršutinės juostos, sujungtos su centriniu stulpeliu, pakanka sustiprinti viršutinę siją su statramsčiu. Tokiam projektui pakanka profilio, kurio aukštis yra šešiasdešimt milimetrų aukštyje virš apatinės juostos ir mažesnio dydžio likusių santvaros elementų.

Nepamirškite, kad pateikti pavyzdžiai atitinka mažiausius skersmenis ir mažą apkrovą sijai ar ūkiui. Padidinus bet kurį parametrą, skaičiavimai turėtų būti perskirstyti specialistų, turinčių reikiamą kvalifikaciją.

Sienos elementai turėtų būti suvirinti kartu. Jei nežinote, kaip tinkamai suvirinti kupolo ūkį savo rankomis, tuomet šį darbą turėtumėte patikėti gerai žinomam suvirintojui. Sankabos sekcijos suvirinimo segmentai nėra lengva užduotis, todėl reikia sužinoti apie tai. Suvirintus reikia valyti ir apsaugoti nuo korozijos specialiu gruntu.

Ant pritvirtintų spyglių ar santvarų iš baro penkiasdešimties metrų aukščio sumontuotas vartai, vadinami apvalkalu. Apvalkalas skirtas stogo dangos lakštų tvirtinimui. Jei nenorite, kad egzotiška, tai geriausia tokio tipo konstrukcija yra metalo profilio stogas ar polimerai. Įstatykite stogo dangą ir uždėkite stogo dangą iš profilio vamzdžio savo rankomis beveik bet kuris kūrėjas gali. Sija, kurios pagrindas yra dengimas, turi būti prieš tai įmirkytas antiseptiniu junginiu arba dažomas specialiu dažymu, kuris apsaugo nuo medienos sulėtinimo. Įrengus juostą projektavimo vietoje, bus sunkiau atlikti, o atliekamų operacijų kokybė bus daug blogesnė.

Ūkiai ar baldakimo takeliai su horizontalia plokštuma tvirtinami kryžminėmis mažo skerspjūvio profilio metalo jungtimis. Kaip ir ant lentynų, ryšiai turi būti tvirtai pritvirtinti taškuose, kuriuose yra atramos, geriau suvirinimo būdu.

Visos metalinės konstrukcijos turi būti apsaugotos nuo korozijos specialiais metalo dažais. Ši operacija geriau atliekama prieš sumontuojant elementus konstrukcinėje padėtyje. Po montavimo, apsauginė danga turi būti atkurta tose vietose, kuriose ji buvo pažeista. Kai sujungimo ar kitokių tvirtinimo darbų metu buvo atliekami elementų įrengimo procesai, būtina uždengti laukus.

6 pav. Lankas

Kaip matyti iš aprašymo, nepaisant dizaino paprastumo, jame yra daug skirtingų dydžių elementų, įrengiamų skirtingais aukščiais. Prieš pradedant darbą, siekiant išvengti santuokos darbe ir kontroliuoti užduočių atlikimą pakviestiems specialistams, rekomenduojama iš profilio vamzdžio parengti išsamiausią važiuoklės projektą. Gaminant pertvarų santvarą, šiam projektui taip pat reikalingas brėžinys su visų elementų matmenimis. Karkasinio baldo brėžinys gali būti padarytas savo rankomis ant popieriaus arba su kompiuteriu, jei turite tinkamų įgūdžių.

Vadovaudamiesi šiomis rekomendacijomis galėsite atlikti pakankamai kokybišką darbą, o ne apgailestauti dėl išleistų pinigų.

  • Kaip pasirinkti durų tualetą viloms, apžvalgas

  • Durys pirtims ir saunoms

  • Žiemos sodas ant balkono: augalai, nuotrauka

  • Vanduo iš šulinio savo rankomis į kaimo namą

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

54 − 49 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map