Vartai iš profilių savo rankomis

Vartai iš profilių savo rankomis

Statant tvorą, vartai ir vartai yra neatskiriama kaimo namo tobulinimo dalis. Į vartus yra sunkūs kroviniai. Būtent per ją kiekvieną dieną yra puikus atvirumas. Jei vartai atidaromi rečiau, situacija su vartais yra kitokia. Atsižvelgiant į tai, svarbu galvoti apie tai, kaip padaryti jį patikimu ir patvariu. Puikiai tinka ši galimybė yra vartai iš profiliuoto lakšto. Ši medžiaga yra pakankamai patvari ir, jei ji vis dar tinkamai įdiegta, ilgą laiką galėsite išspręsti problemas. Taigi šiame straipsnyje mes siūlome kartu su mumis išsiaiškinti, kaip savo ranka paversti gofruoto kartono vartus. Be to, siūlome žiūrėti vaizdo medžiagą, schemas ir nuotraukas iš gofruoto lentos durų.

Kuris gofruoti lentos pasirinkti

Visų pirma, jūs turite nuspręsti dėl profiliuoto lapo pasirinkimo. Šiandien jie egzistuoja keletu tipų, o ypač:

 • H - tai vežėjas. Šios rūšies medžiaga laikoma patvaria ir patikima. Jis netgi naudojamas stogui padengti. Šiame lape naudojamas storiausias metalas, yra didelis griuvimas, kuris užtikrina gofruotojo kartono standumą ir papildomo griovelio buvimą.
 • NA - žymėjimas, nurodytas pagal sieną supintą gofruotą plokštę. Tai universali savybė, nes ji gali būti naudojama stogams, sienoms ir visų rūšių konstrukcijoms, įskaitant tvoras, vartus.
 • C - Tik siena. Profilio lakštas turi mažą storį, patrauklią išvaizdą. Jis naudojamas tik sienoms.

Be šių simbolių, yra ir skaičių. Pavyzdžiui, galite rasti tokius lapus kaip H-60. Jei raidė yra aiški (vežėjas), tai ką reiškia skaičius? Pirmasis skaitmuo nurodo bangos aukštį. Taip pat yra tokių pavadinimų - C20-0,80-850-1500. Šiuo atveju yra nurodytas sienos lapas su bangos aukščiu 20 mm, metalo storis 0,80 mm, lapų plotis 850 mm ir 1500 mm ilgio. Matyt, šį kodą labai paprasta paaiškinti.

Gofruotojo lentos, skirtos vartelių gamybai, pasirinkimas turi būti pagrįstas estetiniais aspektais. Pvz., Ji atrodytų gražiai vartuose su per dideliu bangų ir tt Be kitų dalykų, verta atkreipti dėmesį į krašto pasirinkimą, kuris suteikia gaminiui galutinį išvaizdą. Šiandien yra daug spalvų. Todėl neturėtumėte stengtis surinkti lakšto, apvado ir net savaime prispaudžiamų varžtų skrybėlių vienu tonu ir spalva.

Nustatytas vartų dydis

Nustatyta, kokia bus gofruotojo lentos, skirta vartui, dydis. Gofruotojo kartono vartai su savo rankomis gali būti grindžiami tokiais standartais:

 • Optimalus vartų plotis yra 1000 mm. Šis plotis be jokių problemų leis duoti baldus ir kitus didelės apimties daiktus. Žinoma, jei matmenys yra nestandartiniai, tuomet turite atidaryti vartus. Jei didinamas stiebo plotis, tai gali žymiai pabloginti baldakimų plotą.
 • Optimalus aukštis yra 2000 mm ar mažesnis. Šiame numeryje turėtų remtis visos tvoros aukštis. Svarbu, kad viskas atrodo gražiai vizualiai.

Inkliukų gaminimo instrukcijos

Variklio iš gofruotojo kartono su savo rankomis gamybos procesas susideda iš kelių etapų:

 1. Rėmo gamyba.
 2. Stulpų montavimas.
 3. Montavimo kilpos.
 4. Rėmo apvalkalas su gofruotu lentju.
 5. Užrakto diegimas.

Tai galbūt pagrindiniai etapai, kuriuos apibūdinsime išsamiau.

Wicket durų rėmas

Rutulinių durų durų rėmei dažniausiai naudojamas profilinis vamzdis, kurio skerspjūvis yra 40 × 40 mm arba 40 × 20 mm. Tarp visų elementų jungiasi suvirinimas. Taigi rėmo pagrindas gali būti tokie elementai: du ilgio išilginiai ir keli skersiniai. Be to, turėtumėte nerimauti dėl įstrižainių, kurios suteiks ypatingo standumo konstrukciją.

Patarimai! Norėdami prisijungti prie vamzdžio kampuose, nupieškite bulgaru kalnu 45 ° kampu. Tai ne tik estetiškai patinka, bet ir suteikia dizainui daugiau nelaidumo ir ilgaamžiškumo.

Be to, įsitikinkite, kad horizontalios ir vertikalios varčios rėmo elementai iš gofruoto lentos turi būti griežtai statmenos. Siekiant užtikrinti, kad viskas būtų tiksli, padėkite visus blankus ant plokščio paviršiaus. Po visų matavimų, įskaitant įstrižaines. Taip pat galite naudoti statybų kampą, kuris leis jums suvirinti net vartelius.

Patarimai! Prieš išvalydami visas sąnarius, atlikite griebtuvą. Užbaigus galutinius matavimus ir suvirinkite visas sąnarius.

Stulpų montavimas

Kitu etapu, gofruotojo lentos stiebo atramos stulpų montavimas atliekamas patys. Galite kurti stulpelius iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, iš metalinio vamzdžio arba iš plytų / akmens. Pirmuoju atveju reikia mažiau finansavimo ir darbo. Dėl varčios su profiliuotu lakštu pakanka profilio vamzdžio su 80 × 80 mm skersmens.

Jų įrengimui žemėje iškasti du duobes, iki 1 metro gylis ir 300 × 300 mm dydžio. Jei dirvožemis yra tankus ir stabilus, pakanka turėti iki 700 mm gylį. Duobto apačioje užpildyta skalda ir smėlis.

Patarimai! Iš anksto į apačios atraminio kolonėlio suvirinkite metalinę plokštę arba metalo lakšto padas. Tai padidins ramsčio stabilumą.

Po to vertikaliai sumontuokite polius. Rekomenduojama naudoti vertikalę arba tikslų lygį. Po to duobė užpildoma betono mišiniu ir paliekama keletą dienų. Dienos už 6 metus, betonas gaus stiprumą iki 30%.

Kalbant apie plyteles, technologija yra šiek tiek sudėtingesnė. Pagal tokius paramos stalus reikia įpilti patikimą pamatą. Pvz., Jei stulpelio plotis yra 390 × 390 mm, pamatas yra 500 × 500 mm. Dažnai mūro viduje sumontuotas metalinis stulpas, kuris suteiks pakankamai stiprų atramą. Būtinai nuimkite metalinį skiedinį, kuris bus gofruoto lentos suvirintas vartai.

Patarimai! Rekomenduojama uždaryti metalinio poliaus viršuje su kištuku. Tai neleis vandeniui patekti į vamzdį, kuris sukelia koroziją.

Taip pat nepamirškite, kad prieš betonuojant vamzdį, jis turi būti apdorotas antikoroziniu junginiu. Tai žymiai padidins palaikymo tarnavimo laiką.

Lankstų montavimas

Kitas žingsnis - suvirinti vyriai. Jie pritvirtinami naudojant suvirinimo ar techninę įrangą. Optimali vieta jiems yra 250 mm nuo apatinio ir viršutinio varčios rėmo krašto. Jei atraminis stulpelis pagamintas iš metalo, geriau suvirinti. Pjovimo kolonėlės atveju taip pat rekomenduojama suvirinti namą hipotekoms. Jei jie ne, tada prie aparatūros plytų.

Skerdenos apvalkalas gofruotu lentu

Dabar atėjo laikas susidoroti su raižyto kilimo apvalkalu su gofruotu lentju. Pjovimo grifą pagal dydį negali atlikti bulgarų, bet tik su metalo žirklėmis. Pritvirtinkite medžiagą prie rėmo naudodami specialias kniedes arba savisriegius varžtus. Tvirtinimo elementas turi būti apatinėje bangoje. Kalbant apie savisriegius varžtus, jie turi specialią guminę tarpiklę, kuri pašalina medžiagų deformacijos galimybę.

Užrakto ir rankenos įrengimas

Galinė gamyba iš gofruoto kartono durų. Vienintelis dalykas trūksta - rankena su spyna. Montavimas atliekamas su specialiu metaliniu pamušalu. Dangtis tvirtinamas prie metalinio rėmo. Profilio lakštai negali atlaikyti tokios apkrovos.

Kalbant apie pilies pasirinkimą, tai gali būti kažkas. Pagrindinis reikalavimas yra išoriniam naudojimui. Gatvėje pilis patiria aštrius temperatūros, drėgmės ir kitų atmosferos reiškinių pokyčius. Dėl šios priežasties ji turi būti pakankamai stipri ir patikima.

Patarimai! Nenaudokite sudėtingų konstrukcijų spynų. Be to, saugumo sumetimais nesikurkite didelių spynų. Jų sunkus svoris išprovokuotų gofruoto lentos deformaciją.

Ideali priemonė yra speciali proktrubo užraktas. Jie yra visiškai apsaugoti nuo prasiskverbimo dulkių ir drėgmės. Be to, jų nėra taip sunku nustatyti.

Diegimo procesas yra toks:

 1. Atlikite žymes užrakto montavimo vietoje.
 2. Išpjaukite skylių ir rankenų angas.
 3. Taip pat išpūstos skylės aparatinei įrangai ir šerdims.
 4. Lizdai po spyneliu, esančiame rėmo stulpelyje, gali būti pagaminti iš bulgarų pagalbos.
 5. Įsitikinkite, kad visus failų kraštus naudojate su failais.

Rezultatas

Taigi, mes svarstėme su jumis pagrindines savybes, kaip patobulinti gofruoto kartono vartus su savo rankomis. Procesas, kuris yra sunkus ir reikalauja dėmesio. Be to, jums reikia specialaus įrankio ir įgūdžių dirbant su suvirinimu. Bet kokiu atveju, jei norite išsaugoti, galite susidoroti su šiuo darbu. Be visos šios medžiagos galite aiškiai matyti pagaminto durų nuotraukas ir jų gamybos procesus. Galbūt jūs galite įgyvendinti kažką savo šalyje. Mėgaukitės kūrybingu įkvėpimu.

 • Kaip suvirinti garažo vartus savo rankomis

 • Stumdomos garažo durys su savo rankomis

 • Elektromagnetinė spyna spintelei

 • Garažo durų su savo rankomis gamyba

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

86 − 79 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map